UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 5464642
nr 546 4642
Väggur
1890-tal, Junghans, höjd: 95 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 16:56:54
300 kr
400 kr
400 kr
550 kr